רשימת הנכונים שלי

דוממת על מפשעתי וחייכה "אתה בטוח עולה ברשימת הנכונים שלי" אמרתי והזזתי את שערה לאחור על כתפיה. "מה את מחפשת בבחור? " שאלתי "טוב שהם צריכים להיות יפים, רזים, לא שמנים, רומנטיים, וכמובן מנשקים טוב. הושטתי יד וחפנתי את לחייה "אני רזה לפחות ואני" אבל לפני שהספקתי לסיים היא ירדה חזרה ונישקה אותי.

בוני נעשתה תוקפנית יותר מנשקת אותי. אני לא יודע אם זה היה מכוון אבל היא גם דחפה חזק יותר את הזין שלי בזמן שהתנשקנו. כשהיא התיישבה בחזרה, היה לה די ברור שהיא הקשתה עלי. היא חייכה "אתה מנשק טוב" בוודאות ואז התנועעה עליי ונשענה לאחור על פניי. "והם צריכים שיהיה להם זין גדול" ואז נשכבה עליי בחזרה "אני לא מאמינה שאמרתי את זה עכשיו" היא לחשה.

התחלנו להתנשק שוב כששמענו את דון קורא לנו ונאלצנו להתנתק מהחיבוק שלנו. "הם בטח רוצים לצאת לדרך" אמרתי כשהלכתי הם בוני בחזרה לבקתה עם זרועותינו אחד סביב השני." לך תחשוב בדיוק כשהתחלנו ליהנות" היא אמרה כשהתקרבנו לבקתה. "זה לא חייב להסתיים, אני יכול לקחת אותך הביתה מאוחר יותר,  אם את רוצה להישאר" אמרתי.

ליד הדלת דון עמד שם עם ננסי; היא נראתה כאילו נהנתה. "אני חייב ללכת עכשיו, תודה על שאירחת חברה לבוני," הוא אמר. בוני דיברה ואמרתי שאני הולך לקחת אותה הביתה." אוקיי," אמר דון, הוציא את ננסי אל המכונית ונסע כשצפינו בהם נוסעים משם.

"אז איפה היינו?" אמרתי כשהסתובבתי מול בוני ואז היא שלחה את ידיה סביב ראשי ונישקה אותי. הנחתי את ידי על ירכיה ומשכתי אותה עוד יותר כשעמדנו באמצע החדר והתבוננתי. התחלתי להזיז את ידי במעלה גבה ומתחת לחולצתה מרגיש את עורה הרך. ואז זז חזרה למטה עם כל שפשוף מתקדם יותר לתוך גב הג'ינס שלה. בוני פשוט המשיכה לנשק אותי ולהרים את עצמה כאות שהיא רוצה שהיד שלי תרחיק יותר.

כשהיד שלי זזה לחלק הקדמי של הג'ינס שלה היא זזה אחורה ונתנה לי לשחרר אותם. היא השפילה את מבטה ואז חזרה לתוך עיניי ונישקה אותי כאשר היד שלי נכנסה פנימה והאצבע שלי נגעה בדגדגן שלה. הרגשתי אותה נושמת עמוק כשהחלקתי את האצבע שלי למטה על שפתיה הרטובות ומצאתי חור קטן. ידעתי שבשלב זה היא שלי, אבל רציתי שזה יימשך. הרחקתי את ידי מהכוס שלה ואז חזרה לירכיים שלה, שם הורדתי לאט את הג'ינס שלה קצת יותר על מותניה. לאחר מכן המשכתי למעלה מתחת לחולצה שלה למקום שבו יכולתי להרגיש את החזה הקטן שלה עם הפטמה זקופה וקשה.

כל הזמן שעשינו את זה התקרבנו אל הספה למקום שבו יכולתי לשבת לאחר שהרמתי את החולצה שלה מעל ראשה. עכשיו השדיים הקטנים שלה היו בגובה הפה, נישקתי ומצצתי אותם מה שגרם לה להחזיק את ראשי ולגנוח. בזמן שהיא הזיזה את ראשי מסביב ונהנית מהפה שלי מוצץ את פטמותיה הקשות יותר ויותר, היד שלי שוב נכנסה לתוך הג'ינס שלה. עד עכשיו היא הייתה אפילו יותר רטובה ופזרה את רגליה קצת יותר לרווחה ואפשרה לכף היד שלי להתחכך בדגדגן שלה. אני מניח שאפשר לומר שהייתה לי אותה בכף היד כשהרגליים שלה התחילו לרעוד.

כתבות נוספות