רק רוצה תינוק…

הבחור מהדלפק שרק ואז אמר בקול רועם; "היי חברים, הגברת הצעירה הזו רוצה קצת כיף. יש כאן ערימה של קונדומים על הספסל. אם אתה נקי אתה לא צריך אחד לשחק איתה אבל אם לא – תלבש אחד או צא מהחנות שלי". לאחר מכן הוא נישק אותי לפני שהסתכל לתוך עיני ואמר "תהני" והלך בחזרה לדלפק.

כמה מהחבר'ה שחזרו לשם יצאו מהתאים והסתכלו עליי. שניים מהם היו עם הזין שלהם בידיים וליטפו אותי. בחור אחד גדול יותר ניגש אליי והסתכל לי בעיניים ואז שאל. "מה את רוצה?"

הבטתי בחזרה לתוך עיניו כשאמרתי "שיהיה לי זין גדול שיקח לי את הבתולים."

הוא צחק כשהושיט יד והרגיש את גופי מבעד לשמלה שלי, מושך אותV עד לבטני. הוא לקח את הסלולרי שלי מהיד שלי והפעיל את המצלמה והושיט אותו לבחור לפני שהוא הרים אותי והשכיב אותי בעדינות על הספסל. יכולתי לראות את הזין שלו מתקשה במכנסיים שלו. זה היה כל כך ענק. הוא הוציא אותו לחופשי ואני התנשמתי. "אולי זין קטן יותר בהתחלה…." התחלתי לומר.

הוא פשוט צחק כשהוא משפשף את האגודל הימני שלו על החריץ שלי, והרטיב אותי כשהשתמש בידו השמאלית כדי להשקיט אותי. "אני אהיה המאהב הראשון שלך" הוא אמר כשהביט בעיניי. הוא הוציא את ידו הימנית מהחריץ הרטוב שלי והשתמש בה כדי לשפשף את הזין שלו למעלה ולמטה. יש בו משהו מוכר חשבתי כשהוא פתאום צלל את מלוא היקפו לתוכי וגרם לי להתנשף.

התחלתי לנפנף את ידיי ורגלי, מה שגרם לארבעה בחורים להתרומם ולהחזיק אותי במקום כשהמאהב הראשון שלי נאחז בי, מביט בעיניי. זה נראה כמו נצח והרגשתי את הנוכחות שלו בי הופכת נוחה, אפילו מענגת. הוא הזיז את שתי ידיו אל צווארי ותפס אותי כך שלא יכולתי לנשום כשהוא נסוג לאחור והטיח בי בחזרה את הזין שלו. הוא חזר על זה כמה פעמים והולך מהר יותר עם כל פעם. הרגשתי שאני עומדת להתעלף כשמישהו התחיל לשפשף את הדגדגן שלי. הוא שחרר את אחיזתו בגרוני ואורגזמה גדולה יותר מכל מה שחוויתי אי פעם חלפה בי. כשירדתי מהאורגזמה שלי יכולתי לשמוע אותו נוהם כשהוא ממלא את רחמי בזרע שלו. הוא רכן מטה ונישק אותי, בלהט, לפני שקם ומשך את הזין שלו מתוכי.

הרגשתי ריק וצורך פתאומי כשהוא יצא. הוא החליק אותי במעלה הספסל, גרם לקונדומים להתעופף לרצפה, כשהראש שלי נרגע מעבר לקצה. הסתכלתי בין רגליי וראיתי בחור אחר עם זין קשה מוכן לקחת אותי. לזין שלו היה פיר קטן יותר אבל ראש ענק. היה לו קעקוע של סמל סכנה ביולוגית על הבטן והוא גלגל קונדום על הזין שלו כמו שאמר לי. "אני מניח שאת לא רוצה איידס, רק תינוק, הא?". הוא צחק כשצלל לתוכי.

ראיתי את המאהב הראשון שלי עם הזין הגדול שלו מכוסה בתערובת של המיצים שלי וזרע. הוא נראה כל כך חם כשניגש בעדינות אל ראשי והניח את הזין שלו על שפתי. לאחר שנתתי מציצות לפני שידעתי מה הוא רוצה ופתחתי את הפה. הוא דחף לתוך הפה שלי ואז את גרוני כשבלעתי. הטעם של המיצים שלי והזרע שלו כמעט הוציא אותי אל מעבר לקצה כשהמאהב השני שלי דופק בצוואר הרחם וברחם שלי. זה היה אינטנסיבי אבל הבנתי שאני לא יכולה לנשום. בדיוק כשהריאות שלי התחילו לשרוף, המאהב הראשון שלי נסוג מספיק לאחור כדי שאוכל לנשום כמה נשימות טובות דרך האף שלי לפני שזיין שוב את הגרון. זה היה רק ​​זמן קצר עד שהרגשתי את הקונדום בולט בי והמאהב הראשון שלי מילא את גרוני וגרם לי לחוסר אוויר. שניהם משכו ממני במהירות והושיבו אותי. מישהו דחף לעברי מים ושתיתי אותם. המאהב השני שלי הושיט לי בקבוק ואמר לי לנשום ממנו עמוק. נשמתי נשימה עמוקה יותר ממה שהייתי צריכה, וחשבתי שזה מריח מלחים. הרגשתי את הגוף שלי, השרירים נרגעים, והכוס שלי צובט כשהמאהב הראשון שלי הרים אותי.

כתבות נוספות