עבודת יד בבית הקולנוע

לא יכולתי לחכות להגיע למחשב שלי הבוקר. אני משתמש בו כדי לנהל יומן מיוחד של דברים שקורים בחיי גם טובים וגם רעים, בעיקר טובים ובמיוחד אתמול בלילה!!!!

מוקדם יותר בערב, החבר שלי דייב ואני הלכנו לקולנוע לראות את "ספיידרמן". אני מתכוון שהסרט הזה היה ממש מדהים. אבל זה לא היה הדבר היחיד שהיה מדהים. הסרט הוקרן כבר כמה חודשים אז התיאטרון לא היה עמוס. למעשה, לדייב ולי היה כמעט את כל המקום לעצמנו. בערך שלושת רבעי מהסרט, רכנתי ולחשתי לדייב, "לעזאזל, טובי מגווייר הוא חמוד אמיתי, לא היה אכפת לי לעשות אותו, בין היתר". ואז הגיעה הפתעת חיי. דייב אמר, "אתה מתכוון ככה?" לא בדיוק הייתי בטוח ששמעתי את דייב נכון, אז כל מה שיכולתי לומר היה "הא?" "פשוט שקט, רובי, ותהנה."

עם זה הרגשתי את ידו של דייב יורדת אל הבטן התחתונה שלי. הוא הרים את חולצת הפולו שלי כך שהטבור שלי נחשף יחד עם החלק העליון של הג'ינס שלי. "מה הילד הזה עושה?" חשבתי לעצמי. תודה לאל שהתיאטרון היה חשוך. דייב התחיל לשחרר את החגורה בג'ינס שלי. כשהוא פתח את החגורה שלי עכשיו הוא הלך ישר לעבוד על הרוכסן שלי ומשך אותו לאט למטה. יודע שידעתי מה הוא עושה וכך גם הזקפה שהתחלתי לקבל!!!! הג'ינס שלי נפתח כעת והביצים שלי נראו במלואם ודייב החל לשפשף את הגוש על בד המכנסיים הקצרים שלי. ואז הוא לחש "לעזאזל, רובי, מתי תתחיל ללבוש בוקסר?" "טוב, אני פשוט

במקרה אני אוהב מכנסי ספורט קצרים, זין" אמרתי לדייב. על כך הגיב דייב, "טוב, אני בטוח שטובי מגווייר לובש בוקסר". דייב המשיך לשפשף את הזין שלי מעלה ומטה דרך בד התחתונים שלי. התחלתי לנשום יותר ויותר כבד ולגנוח בקול כשדייב המשיך להרגיש אותי למעלה. "שקט!" דייב אמר. הוא הושיט יד לתוך הפתח של המכנס שלי ושלף את הזין שלי. הוא תפס את הזין שלי סביב הפיר והזיז אותו למעלה ולמטה. ואז הוא העביר את האגודל שלו על ראש הזין שלי וסביב הטבעת. פשוט עצמתי את עיני בזמן שמר חרמן עשה את שלו, לא היה לי מושג מה קורה בסרט, וגם לא היה אכפת לי. דייב אונן לי בעבר ועשיתי לו את זה, אבל זה היה בסביבה האינטימית יותר של חדר השינה שלו. בכל מקרה, ידעתי שעבודה על קצה הזין שלי היא מה שהטריף אותי. לאחר מכן הוא תפס את הקצה באגודלו ובאצבעו והתחיל לסובב אותו כאילו הוא פותח בקבוק סודה של שני ליטר. "חחחחח!!!!", אמרתי, מנסה לא להיות רועש מדי. ואז זה קרה. פרץ של זרע חם יצא מהזין שלי לתוך ידו של דייב. ואז הגיעו עוד ועוד ועוד.

הזין שחרר כמות גדולה של זרע וזה שכך. דייב הושיט את ידו לכיסו האחורי, הוציא את המטפחת שלו וניקה את הבלגן שעזר לעשות. אחרי זה הרמתי את מבטי למסך והקרדיטים התגלגלו. עזבנו את התיאטרון והוא הסיע אותי הביתה. אף פעם לא חשבתי שאקבל עבודת יד נהדרת כזו בבית קולנוע.

כתבות נוספות