סייעת רפואית

אני סייעת רפואית בת 23. אני עובדת אצל אחד האורולוגים המובילים בעיר גדולה. אני יודע שזה יוצא דופן שאישה עובדת בתחום האורולוגיה אבל סיימתי בהצטיינות וגויסתי מאוד על ידי כל האורולוגים המובילים בעיר.

בחרתי בתחום כי יש לי קסם עם הפין ולמרות שרוב החולים בחוץ הם מבוגרים יותר, אנחנו עדיין מקבלים מספיק גברים צעירים ו כדי לשמור על דברים מעניינים עבורי. למען האמת, קשה לי במהלך בחינה שבה איבר מינו של בחור צעיר חשוף. הרופא שלי בדרך כלל כולל אותי ברוב המבחנים למרות שזה ייחשב קצת לא סדיר. אבל הרופא מודע לחלוטין לרצוני ללמוד כמה שיותר על התחום.

אני אומרת "קצת קשה לי" כי כשאני צופה ברופא בוחן את איבר מינו של הצעיר, אני באמת רוצה להצטרף ולעשות עבודת בדיקה מקרוב בעצמי.

לאחר שנתיים בעבודה, הרופא התחיל לאפשר לי להשתתף באופן פעיל יותר בבדיקות והליכים שונים. כתוצאה מכך הצלחתי להתמודד עם כמה פינים. תמיד הדהים אותי עד כמה כולם היו שונים. מעולם לא נמאס לי לגלות צורות וגדלים חדשים. למרות שרוב הזמן הם היו רפויים, לפעמים בחורים היו מקבלים זקפה. זה לא הזיק שאני אישה מאוד מושכת עם מתלה מאוד נחמד. כשבחור התקשה רוב הזמן הם היו מאוד נבוכים ותמיד הייתי אומרת להם לא לדאוג בקשר לזה. אבל לפעמים החבר'ה הצעירים נראו גאים למדי להשוויץ בזין הזקוף שלהם. ותמיד שמחתי לראות אותם, אבל לא יכולתי לתת להם לדעת את זה.

האורולוג שלי התמחה גם בבעיות זיקפה. זה היה לגברים שהתקשו לקבל זקפה. בדרך כלל מרשם לויאגרה או סיאליס טיפל בבעיה, אבל לא תמיד. ואז הרופא היה משחרר אותי עם המטופל לקראת סבב הטיפולים הבא.

לאחר התייעצות ממושכת אם נערות ליווי במרכז, אבקש מהמטופל להתפשט חלקית. הייתי אומרת למטופל שזה תלוי בו כמה נוח לו להתפשט. חלקם פשוט מושכים את המכנסיים עד הירכיים שלהם בעוד שאחרים היו מסירים לחלוטין את המכנסיים והתחתונים. כמה בחורים היו מורידים את כל הבגדים שלהם. אחר כך הייתי מבקשת מהם לשכב על שולחן הבדיקה ולהירגע.

אז הייתי אומר למטופל שאני הולכת לאונן את איבר מינו לכמה דקות כדי שניתן יהיה לקבוע את מידת התפקוד הלקוי שלו. חלק מהחבר'ה יכלו להתקשות חלקית ואחרים לא יכלו להתקשות בכלל. לפעמים יכולתי להביא בחור לזקפה מלאה. אם זה היה קורה, הייתי ממשיכה ומאוננת אותם לאורגזמה רק כדי לוודא שהכל עובד. תמיד חשדתי שהמילה התפשטה בקרב מטופלים וכמה בחורים הגיעו לטענת ED אבל באמת היו שם רק כדי לקבל עבודת יד ולתת לביטוח הבריאות שלהם לשלם על כך.

השלב הבא יהיה עבורי לתפוס את איבר מינו של המטופל באגודל ובשתי אצבעות ובאחיזה הדוקה למדי, להתחיל לחלוב את איבר מינו מהשורש עד ומעבר לרכס העטרה. בעוד שרוב הבחורים נימולו, לכמה מהם עדיין הייתה עורלה ואני הייתי מתמרנת את העורלה מעל העטרה. לאחר מספר פעמים נמרצות יכולתי בדרך כלל לדעת אם יש אפשרות כלשהי לזקפה. אם היה נראה שהמטופל עלול להתקשות או להתקשות חלקית, הייתי ממשיכה לחלוב את הזין שלו. בזמן שחלבתי וליטפתי את איבר מינו של המטופל הייתי מקיימת פרשנות רצה. הייתי שואלת אותם איך זה הרגיש, האם זה הרגיש ממש טוב, האם הם חושבים שהם עלולים לגמור, איזה איבר מין נחמד היה להם וכו'. לפעמים גם כשהזין של המטופל לא התקשה לגמרי, הם היו מתחננים לא להפסיק וכמובן שתמיד נעניתי לבקשת המטופל. הייתי ממשיכה ללטף את הפין החצי קשה עד שזרע התחיל לירות החוצה.

אני זוכרת בחור אחד במיוחד. הוא היה צעיר למדי. סוף שנות העשרים כזכור. יפה למראה עם מבנה גוף אתלטי. הסיבה שאני זוכרת אותו כל כך טוב היא שהיה לו הפין הגדול ביותר מכל חולה שהיה לנו אי פעם. אפילו רפוי זה היה צריך להיות באורך של כשישה אינץ' וכל כך עבה שלא הצלחתי אפילו לסובב את ידי. תלונתו הייתה שבעוד שהוא יכול לקבל זקפה חלקית, איבר מינו לעולם לא יגיע למצב של זקפה קשה. למרבה הצער, זו יכולה להיות תלונה נפוצה בקרב גברים שיש להם איבר מין גדול מאוד. נדרש נפח גדול כדי למלא פין מספיק כדי להתקשות לגמרי. לא היה לי לב לומר לו שאולי לעולם לא יוכל לקבל זקפה קשה בגלל גודלו של חברו. חשבתי שאחרי שאתן את ההערכה שלי לרופא, אתן לו לפרסם את החדשות הרעות.

בינתיים נהניתי מאוד ללטף את הזין הגדול שלו, מה שלמעשה היה די קשה. בהחלט קשה מספיק לקיום יחסי מין. לאחר מספר דקות של ליטוף, אמרתי לו שכדי לקבל הערכה מלאה על מצבו אני רוצה להמשיך עד שהוא ישיג שפיכה. לא הייתה לו בעיה עם זה. הוא היה אחד מהמטופלים שלי שבחרו להתפשט לחלוטין. המשכתי לאונן את הזין הענק שלו ובמקום רק להגביל את עצמי לליטוף הסטנדרטי, גם עיסיתי את ראש הזין שלו וליטפתי את הביצים הגדולות לא פחות שלו. אמרתי לו גם שכדי להעריך את מצבו באופן מלא אצטרך לעסות את הערמונית שלו תוך כדי אוננות. זה למעשה לא היה חלק מההליך הסטנדרטי שלנו, אבל הרופא נתן לי מרחב רחב בניסיון להעריך את מצבו של המטופל. למרות שזה לא סביר, הייתה אפשרות רחוקה שהחדרת האצבע המשומנת שלי בפי הטבעת של המטופל יכולה לעזור להשיג את הזקפה המלאה שהוא חיפש. בזמן שהיד שבה השתמשתי כדי ללטף את הזין שלו, לבשתי כפפת גומי כדי לעלות לו במעלה התחת. מרחתי כמות נדיבה של סיכה הן על הכפפה והן על פי הטבעת שלו. והחלקתי את אצבעי ישר במעלה פי הטבעת שלו וליטפתי אותו פנימה והחוצה באותו קצב שהדיחה את ידי השנייה על איבר מינו. נראה היה שזיהיתי התקשות קלה נוספת לאיבר מינו כשהאצבע שלי עלתה במעלה התחת שלו. אבל התוצאה העיקרית הייתה שהרגשתי את הגוף שלו נמתח והוא התחיל לגנוח. ידעתי שהאורגזמה שלו קרובה.

"הו, אל תפסיקי, אל תפסיקי," הוא גנח, "תגרמי לי לגמור."

ובגלל שהוא עשה זאת. זה נראה כמו ליטר של זרע שנורה מתוך איבר מינו. ברגע שהוא התחיל לירות, הוצאתי את האצבע מפי הטבעת שלו. ידעתי שזה הגביר את האורגזמה שלו אפילו יותר. סילון הזרע הראשון עלה ישר והתיז על בטנו ובחזהו. לפחות עוד שתי זריקות ממש חזקות של זרע. אני יודעת מניסיון כי פין גדול לא תמיד אומר נפח גדול, אבל במקרה של מטופל זה, היציאות שלו יותר מתאימות לגודל האיבר שלו.

המשכתי לשאוב את איבר המין העצום שלו כשהיציאות החלו להתמעט במקצת, אבל אפילו האחרונות היו נפחיות יותר מרוב שחוויתי. גם כשהטיפות האחרונות זלגו מהקצה הענק, המשכתי ללטף אותו במרץ. האטתי רק כשהיד שלו תפסה את זרועי והוא אמר לי שהתחושות היו כל כך עזות שאני צריך להפסיק. למרות מה שהוא אמר, המשכתי לחלוב לאט מאוד את הזין המתרוקן שלו. צבטתי את אצבעותיי בחוזקה על הפיר וחלבתי מהבסיס עד לרכס העטרה והכרחתי עוד כמה טפטופים של זרע מהזין שלו. הראש הענק היה עכשיו אדום בוהק והיה ממש הזין היפה ביותר שראיתי אי פעם. למרות שזה שגוי לחלוטין ומאוד לא מקצועי לא יכולתי להתאפק. רכנתי וליקקתי את טיפות הזרע האחרונות מהראש ואז נתתי לו נשיקה רטובה ומרושלת. הוא כמעט התעלף מעוצמת האורגזמה שלו ועיניו היו עצומות. אני לא בטוח שהוא בכלל ידע מה עשיתי. קיוויתי שלא.

היד החשופה שלי הייתה מכוסה בזרע. הוצאתי את הכפפה מהיד השנייה וזרקתי אותה לפח.

"פשוט תשכב שם ותרגע," אמרתי לו, "בזמן שאני מנקה אותך." פתחתי את ברז המים, שטפתי את הזרע מהיד והזרוע שלי והשריתי כמה מטליות ידיים במים חמים. לאחר מכן המשכתי לנגב את כל הזרע שניתז עליו. מהר מאוד הבנתי ששתי בדים לא יספיקו. לבסוף, אחרי שעברתי ארבע מטליות, הצלחתי לנגב את כל הזרע. כל הזמן שעשיתי את זה המשכתי להתפעל מהאיבר הענק שלו. הוא התרוקן מעט אבל עדיין היה גדול מאוד וחצי קשה.

"אני מאוד מעריך את הנשיקה שנתת לי," הוא אמר.

"טוב, מעולם לא הייתי צריכה לעשות את זה. זה היה מאוד לא מקצועי מצידי אבל למען האמת אני לא יודעת מה עלה עליי. פשוט לא יכולתי להתאפק לנשק אותו".

"זה יהיה הסוד הקטן שלנו. את יכול לנשק אותו מתי שאת רוצה."

"אני יכולה לעשות יותר מזה," עניתי. שוב, בידיעה שזה לא בסדר, רכנתי ונשקתי לעטרה הענקית של איבר מינו. אבל אז לקחתי את כל הראש לפה, וזה לא היה קל, והתחלתי למצוץ אותו. הרגשתי את כל גופו מתוח והוא התחיל לגנוח. והזין שלו התחיל להתקשות שוב. עכשיו ממש התחברתי לזה ורציתי נואשות לראות אם אוכל לגרום לו לגמור שוב. אני מוצצת זין מוכשרת ביותר כפי שאמרו לי הרבה מאוד פעמים. אחרי הפיצוץ האדיר הזה של הזרע, זה היה אתגר לראות אם אוכל להוריד אותו שוב.

יישמתי את כל הטריקים שלי. ללקק ולמצוץ כל סנטימטר מרובע של הזין המפלצתי הזה. כמו גם הביצים שלו. אפילו הכנסתי את הלשון לפי הטבעת שלו, שהוא אהב. לבסוף, יכולתי להרגיש את האורגזמה שלו מגיעה שוב וניסיתי להוריד כמה שיותר מהזין שלו לתוך הגרון שלי. אני בספק אם אפילו חצי ממנו היה שם, אבל כשהראש שלי זז למעלה ולמטה הרגשתי סילון לוהט של זרע פוגע בחלק האחורי של גרוני והתחלתי לבלוע הכי מהר שיכולתי. למרות המאמצים שלי ולמרות שהוא כבר ירה עומס מפלצתי, הזרע פשוט המשיך לצאת מהר יותר ממה שיכולתי לבלוע וזה התחיל לירות משני צידי הפה שלי. לבסוף זרם הזרע התחיל להרפות והצלחתי לבלוע את כל מה שהוא נתן לי. אחרי שהייתי בטוחה שמצצתי כל טיפת זרע מהאיבר הגדול שלו, נתתי לו לחמוק מהפה שלי. הוא באמת יצא מזה עד עכשיו. הוא פשוט שכב שם בזמן שאני שוב ניקיתי את הזרע שברח לי מהפה.

לבסוף הוא התרגש ואני הסברתי שככל שאשמח להמשיך ב"טיפול" שלו, כבר הייתי אצלו יותר מדי זמן והרופא ישאל שאלות מה אנחנו עושים. ביקשתי ממנו להתלבש. אמרתי לו שאני אגיש את הדו"ח שלי לרופא והוא יצטרך לקבוע תור למעקב כדי לדון בתוצאות עם הרופא.

הוא ביקש ממני את מספר הטלפון שלי אבל אמרתי לו שאני צריכה זמן לחשוב אם לראות אותו מחוץ למשרד. הסברתי שזה נוגד את הכללים אבל לפעמים חוקים נוצרים כדי להפר אותם. אמרתי שאהיה מוכנה יותר לתת לו תשובה כשהוא יחזור בשבוע הבא, בידיעה שאז אני רוצה לראות שוב את הזין הגדול שלו.

כתבות נוספות