נערת הליווי

"אני רק צריכה להתקשר לנהג שלי ולהגיד לו מתי לאסוף אותי שוב" היא אמרה והתקשרה לג'ימי עם מספר החדר והשעה לפני שהניחה את הטלפון שלה. היא כרכה את זרועה סביבו ונישקה בעדינות את צווארו.

הוא היה מתוח אז היא לחשה: "אני מחבבת אותך, ואנחנו הולכים ליהנות הרבה".

היא לקחה את ידו הימנית והניחה אותה על שדיה, אותם הוא ליטף בהיסוס. "אני אוהבת את זה" היא לחשה והיא ליטפה את מכנסיו והרגישה את הזין שלו, שהתחיל להיות קשה.

היא קמה ופתחה את רוכסן שמלתה, הניחה לה ליפול על הרצפה, ואז לקחה את היד כדי להזמין אותו להצטרף אליה. היא פתחה את חזייתה והובילה את ידו אל שדיה העירומים, אותם הוא ליטף בעדינות, וגרם לפטמתה לגדול. היא הרגישה את הזין שלו מתקשה יותר בתוך מכנסיו אז היא שחררה אותם, משכה אותם למטה כך שהם הצטרפו לשמלה שלה על הרצפה. היא החליקה את ידה לתוך המכנסיים הקצרים שלו ושלפה את איברו הקשה. "אוי זה נהדר, כל כך קשה כבר, אני יכולה לראות שאנחנו הולכים ליהנות!"

הוא נראה נבוך אז היא לחשה: "בואי נפרוש את הבגדים ונתקלח, תרצה את זה?"

דקה לאחר מכן, הם היו עירומים יחד במקלחת. היא לקחה את ג'ל המקלחת וסיבנה את גופו, מתעכבת סביב הזין שלו, אותו היא עיסתה בעדינות עד שהוא שוב היה קשה.

"אתה רוצה לשטוף לי את השדיים?" הוא נענה בקלות. "והכוס שלי?" היא הציעה.

הוא החליק את ידו הסבונית למטה בין רגליה ומישש בעדינות את הכוס החם שלה. הזין שלו היה עכשיו ממש קשה. "אה", היא לחשה, "אני חושבת שהגיע הזמן שנתייבש ונעלה על המיטה".

"אתה אוהב מין אוראלי  אם נערות ליווי  בראשון לציון ?" שאלה כשהם שכבו עירומים על המיטה. ג'ורג' מעולם לא ניסה את זה – ג'ודי תמיד אמרה שזה 'מלוכלך' אפילו עם קונדום, אז היא מעולם לא נתנה לו לעשות את זה. "אני… מעולם לא ניסיתי את זה" הוא פלט.

היא נישקה אותו בעדינות ואמרה: "עכשיו זה הזמן שלך לנסות; אני מאוד אוהבת לעשות את זה!"

היא ליקקה את הפטמות שלו וליטפה את הביצים והזין שלו עד שזה היה ממש קשה. היא העבירה את הלשון על בטנו ויורדת לעבר הזין שלו. היא החליקה קונדום על הזין שלו והתחילה ללקק את קצהו. הוא הגיב בליטוף שדיה הרכים. היא החליקה את הזין שלו לתוך פיה והתחילה למצוץ אותו, בעדינות בהתחלה אבל אחר כך ביתר שאת. הוא נשכב לאחור והתחיל לגנוח. לאחר מכן, הוא התקשח ומילא במהירות את הקונדום בזרע שלו.

היא הוציאה את הזין שלו מפיה, ניקתה אותו וחייכה אליו. "טוב?" היא שאלה.

"זה היה כל כך נפלא." הוא ענה. הוא היה מעט מאוכזב שהוא גמר כל כך מהר, כי הוא באמת רצה לזיין את אנסטסיה אבל השעה תסתיים בקרוב. אפילו כשהם היו נשואים לראשונה הוא וג'ודי התעלסו רק פעם אחת בכל לילה "אל תהיו חמדנים". היא תעניש אותו אם ינסה לפתות אותה לפגישה שנייה.

כתבות נוספות