מועדון הסווינגרים

"לאן בדיוק אנחנו הולכים?" שאלה מלאני כשהיא עקבה אחרי החבר שלה פלויד מעבר לפינה. הם הסתובבו בסמטאות אחוריות במשך זמן מה, וחיפשו מקום שאף אחד מהם לא היה בטוח שקיים.

"את זו שאמרת שאת משתעממת ורוצה לתבל דברים," רטן פלויד.

"לא חשבתי שתציע מועדון סווינגר," מלאני צחקה. "נהגת לומר שאתה כל כך אוהב אותי ושאף פעם לא תתן לגבר אחר לקבל אותי."

"ובכן, הפרדתי אהבה ממין במוחי עכשיו. אם את לא מרוצה רק ממני, אנחנו יכולים פשוט לעשות סווינגינג ביחד. זה עדיף מלשקר ולרמות, לא?" פלויד נשמע עייף. הוא לא ממש ציפה לזה. כשמלאני אמרה לראשונה שהיא משועממת ממנו הוא הניח שהם ייפרדו בקרוב. עם זאת, היא רק רצתה את רשותו לקבל זין אחר. למרות שהיה שבור לב בהתחלה, הוא התגבר על זה. הם גרו יחד ושילמו שכר דירה ביחד. הוא לא רצה להפר את האיזון הזה בכך שיכריח אותה לצאת. זו הייתה האפשרות הטובה הבאה.

"אתה בטוח שהמקום הזה קיים בכלל?" מלאני אמרה את מה ששניהם חשבו. לאחר מחקר מקוון, פלויד גילה על מועדון סודי בחלק הפחות תוסס של העיר שבו סווינגרים אהבו להתאסף. בניסיון להיראות תומך בהחלטתה של מלאני, הוא הציע להם ללכת ברגע שיש לשניהם יום חופש מהעבודה.

פלויד עמד לומר למלאני להיות בשקט כשהם נתקלו בסמטה גדולה יותר. בבניין שהרכיב קיר אחד שלו היה סט גדול של דלתות כפולות שהוסתרו מאחורי הרבה אשפה. כשהסתכל על תמונה ששמר בטלפון שלו, פלויד אישר שהם במקום הנכון. "הם קוראים לזה היללה של הסירנה," הוא קרא שוב את השם מהטלפון שלו.

"כן, אמרת את זה כבר. זה מושך צמרמורות כמו שצפירה מושכת מלחים אל מותם," מלאני דחפה את הדלתות הכפולות כיוון שלא היו להן ידיות. הם פינו את מקומם לאווירה שונה לגמרי. אוויר קר יצא סביבם. הם נכנסו פנימה ונתנו לדלתות להיסגר מעצמן.

זה בהחלט היה המקום. הוא הוקם כמו בר יותר ממועדון. היה חשוך ורק כמה אורות על התקרה הגבוהה. הייתה מרפסת עם מעקה שייצגה את הקומה השנייה. כמה אנשים נשענו עליו והביטו מטה אל פטרוני הקומה הראשונה. לכל אחד היה בקבוק או כוס ביד.

הבר עצמו היה בצורת U, חסם את הגישה למקום בו עמדה הברמנית הבלונדינית הצעירה. היא נראתה מקצועית ביותר עם כמה מדפים של משקאות חריפים נערמים מאחוריה מול מראה שהחזירה אור כחול. נראה היה שהיא חברת הצוות היחידה שנכחה. ברור שבמועדון סודי כזה לא יהיו יותר מכמה עשרות אנשים בכל פעם.

איזה סוג של מועדון זה היה התברר מיד. פלויד ומלני הבחינו שניהם באישה נשענת על הבר עם גבר מאחוריה. השמלה שלה הועלתה מעל ישבנה והתחתונים שלה היו על הרצפה. המכנסיים שלו היו פתוחים ואיבר מינו היה די ברור מבחוץ, זקוף ובתוכה. זה היה מסוג המקומות שבהם אנשים יכלו להפעיל את זה בחוסר דיסקרטיות.

פלויד נשם נשימה עמוקה כשניסה לחשוב מה לעשות. הוא הביט בכל אחד מהגברים בתורו. אף אחד מהם לא נראה מרושע מדי, רק שיכור. הוא לא ראה שום נזק ללמד את מלאני להתייחס קצת לדבריה. "כן, תטפלי בזה בעצמך, מתוקה," הוא בחר רשמית שלא לסייע לה.

היא בהתה בו בהלם בפה פעור לרגע אבל זה התמוסס לכעס במהירות. אבל לפני שהספיקה לומר משהו, הגברים היו עליה. הם החזיקו אותה בזרועותיהם בזמן שהסירו את הבלייזר שלה. אחר כך כופפו אותה מעל הבר. החצאית שלה ירדה לאחר מכן. היא צרחה כשאחד מהם סטר לה על ישבנה, ככל הנראה כדי להעניש אותה.

פלויד התבונן בשעשוע ובגירוי קל כשהם חושפים את האיברים הפרטיים שלה ודוחפים את אצבעותיהם לתוכה. היא גנחה בכאב ובהנאה. הם שמו את האצבעות שלהם בכל מקום שיכלו להשיג אותן, בפיה, בכוס ואפילו בפי הטבעת שלה. הם משכו את בשרה הרך, מתחו את החורים שלה לרוחב. היא צווחה וחבטה אבל הם החזיקו אותה בשקט. כל אותו זמן פלויד ציחקק לעצמו. הדבר היה מוצדק לדעתו. היא הייתה זו שרצתה זין אחר. עכשיו היא קיבלה את ההזדמנות שלה.

שאר הבגדים שלה ירדו. הם פרשו את פי הטבעת שלה מספיק רחב כדי שפלויד יוכל לראות את המעיים שלה. עיניה דמעו מכאב. הלגימה שלה נשמעה כמעט כמו אווז צופר. פלויד כמעט היה מבולבל מכמה מעט היא התווכחה. תמיד הייתה גיהנום להילחם איתה בכל פעם שהם התווכחו. היא זרקה דברים ואיימה עליו. לפעמים היא אפילו סטרה לו. איפה הייתה המפלצת של חברה שהוא לפעמים פחד ממנה? לראות אותה כה צייתנית היה משעשע.

יתר על כן, זה היה מספק. כמה הוא הצטער שהוא לא עשה לה את זה בכל פעם שהיא צעקה עליו. הוא יכול היה לנצח בכל ויכוח על ידי כיפוף  ודחיפת הזין שלו במעלה ישבנה. להפתעתו, אחד הגברים החליט לשים את אגרופו במקום. פניה היפות של חברתו התפתלו בייסורים כאשר קרביה נפלשו ונמתחו. זה היה מראה זר עבור פלויד. הוא מעולם לא חשב על מלאני כחלשה לפני היום.

"בבקשה," היא התחננה בפני חבר שלה לעזרה, אבל הוא כמעט חייך. הגברים הפכו אותה כדי שיוכלו לראות את בטנה מתנפחת כשהמעיים שלה לא בקומם בגלל אגרופו של הגבר. מלאני סובבה את ראשה והקיאה את הבירה הקטנה שבלעה לפני שהתחילו הייסורים שלה.

אחד הגברים פתח את הרוכסן ומקרב את הזין שלו לפניה. היא ניסתה להסתובב אבל הוא אחז בשערה והחזיק אותה במקומה. היא סגרה את פיה כשהוא לוחץ את זקפתו על שפתיה ולחייה. אבל שלוש סטירות קשות בפניה והיא בכתה מספיק כדי שיוכל להכריח את עצמו פנימה.

היא ידעה טוב יותר מאשר לנסות לנשוך אותו אבל היא עדיין ניסתה להתנגד. עוד כמה סטירות והיא מצצה לו בחמדנות את הזין. היא הופרעה על ידי הגבר השני ששלף את כל אגרופו מהתחת שלה. פלויד יכול היה לראות את האיברים שלה מסדרים את עצמם דרך בטנה. פי הטבעת שלה נראה כאילו הוא עומד להתהפך מבפנים. "סליחה, אני אתקן את זה בשבילך." האיש החליף את אגרופו בזין שלו. מלאני צרחה לתוך מפשעתו של הגבר השני.

פלויד התבונן איך חברתו מתמלאת משני קצותיו כמו חזיר צלוי. היא המשיכה להשמיע קולות מוזרים, בין אם מהגבר שניסה לדחוף עמוק יותר לתוך פיה או מלצרוח בכל דחיפה לתוך ישבנה.

כתבות נוספות