מונולוג על תחת

אז ליידי מתוקה, את רוצה שאזיין לך את התחת? את אוהבת להרגיש זין גדול וקשה בתחת שלך? ובכן ליידי, יש לי זין גדול ולהוט להחליק לתוך התחת שלך. תראי את זה, עכשיו הוא רפוי אבל בעוד זמן קצר זה יהיה ממש נוקשה וקשה. ואז תרגישי שזה מחליק לתוך התחת שלך. אז בואי נעשה את זה קשה ונוקשה.

תתהפכי והרימי את התחת. פרשי את הירכיים הנהדרות לרווחה ופתחי את לחיי התחת החלקות האלה, תני לי לראות את החור שאני עומד להיכנס אליו.

אוווווי! גברת שבוודאי אינה בתולה, אני יכול לומר שהשתמשו בו היטב. אני אוהב את זה, אני באמת אוהב את זה, גם החכה שלי אוהבת את זה. זה מספיק ליידי, אם אני אראה את זה יותר מדי זמן אני פשוט עלול לקפוץ עלייך. כעת שכבי על הגב שימי את הכרית מתחת לתחת ופתחי את הירכיים לרווחה.

עכשיו גברת מתוקה אני רוצה לראות אותך מדליקה את עצמך, אני רוצה לראות אותך מלטפת את הגוף היפה שלך. תני לי ליהנות על ידי צפייה בך מלטפת את הציצים המרהיבים שלך. תגרמי לי להתלהב ולהתרגש על ידי משחק עם הכוס השעיר הנפוח שלך…………

הו כן מותק, תרגשי את עצמך בשבילי, תתרכזי בציצים שלך בינתיים. השתמשי בשתי הידיים על הציצים היפים שלך.

הצמידי אותם יחד. הו וואו! אני אוהב את זה……. עכשיו התגרי בפטמות, גלגלי אותן בין אצבעותיך, תגרמי להן לעמוד זקוף… השתמשי בכף ידך כדי ללטף אותן… כן זהו, את עושה עבודה נהדרת. וואו יש לך שדיים כל כך נפלאים, הם כל כך ענקיים וחלקים, מהמר שאת יכול למצוץ את הפטמות, כן נסי את זה, תני לי לראות אם את יכולה לעשות את זה…….

כן ידעתי שאת יכולה לעשות את זה. איזה מראה נפלא, אני פשוט אוהב לראות אישה מוצצת ומלקקת את הפטמות שלה, זה ממש סיבוב בשבילי, רק תסתכלי על המוט שלי מתרומם, מתארך ומשמין. תני לציצי השני קצת מהלשון הרטובה הלוהטת הזאת, תמיד תני לשניהם תשומת לב שווה.

בטח הייתי רוצה להרגיש את הלשון הזו מחליקה מעל ראשי כשהשפתיים העסיסות הללו אוחזות בפיר שלי בחיבוק חזק, להרגיש את הרטיבות החמה של הפה שלך על ראשי.

זה מספיק ליידי מתוקה. עכשיו החליקי יד אחת כלפי מטה אל הכוס שלך ושחקי איתו, אבל רק את השפתיים החיצוניות, לטפי את השפתיים העסיסיות האלה, כרגע הכוס שלך לח אבל אני רוצה לראות אותו רטוב. אני רוצה לראות את מיץ הסיכה שלך נשפך החוצה ומתגנב מטה מעל התחת שלך, אני אוהב את המראה שלך מצופה במיץ כוס, אז פשוט תשכבי שם ותגרי את הכוס שלך כך שהמיץ שלך יתגלגל מעל התחת שלך………….

תמשיכי לשחק עם עצמך גברת בזמן שאני יושב כאן וצופה, עשי את זה יפה ואיטי, עשי את זה בעדינות כדי לרגש את עצמך ותתני לי חזק, אני רק אצפה ויהנה, לכי על זה גברת………………… …………… וואו ליידי את בטוח יודעת איך לפתות את עצמך, המיץ שלך זורם והתחת שלך רטוב וחלקלק. עכשיו הגיע הזמן לעוד פינוק, קחי את הדילדו לידך והפעילי אותו, עכשיו החליקי את הקצה לחריץ שלך, זהו, עכשיו החליקי אותו לאט למעלה ולמטה החריץ שלך, זהו זה מותק החליקי אותו עד הדגדגן שלך, תרגיש את הוויברציות הפועמות האלה מתגרות בדגדגן שלך, עכשיו החליקי אותו לאט למטה אל התחת שלך ושוב למעלה אל הדגדגן שלך, תרגישי ותהני מהרטטים הנהדרים האלה שמתפשטים דרך הכוס והתחת שלך בדיוק כמו שהזין הרוטט שלי מפיץ את הרטטים המתוקים שלו דרך הביצים והפיר שלי.

גברת, בטוח יש לך כוס עסיסי אחד, המיץ ממש זולג ממנו ואני כל כך רוצה ללקק אותו.

גברת, את מחליקה את הדילדו הזה כל כך טוב, אני מקווה שתצליחי להחזיק מעמד עוד חמש דקות, פשוט תמשיכי להחליק את הדילדו הזה למעלה ולמטה בזמן שאני צופה בך, עוד חמש דקות מתוקות………………………………… …

תודה לך גבירתי. אני אבוא למצוץ את הכוס שלך עכשיו. תשמרי את הדילדו על התחת שלך עד שאגיע לשם……

כתבות נוספות