כמה גברים!

הבחור הראשון היה בחור צעיר ונאה, חליפה, אני חושב שהוא היה בשנות ה-20 לחייו. עמדתי מולו ושאלתי "אתה רווק?" – לא, הוא אמר קצת מופתע, "האם בכל זאת תזיין אותה" צעק אחד החברים שלי! (אידיוט טיפש) לא! אמר, לפני שהסתלק. (זה היה כל כך מביך!!!)

הבחור השני בחור גבוה בחולצת טי בשנות ה-30 לחייו. ברור שמתאמן הרבה. עמדתי מולו ושאלתי "אתה רווק?" כן, הוא אמר, "יש לך עבודה?" כן, "איך קוראים לך?" פיטר, הוא אמר. לא ידעתי מה לעשות הלאה, אז פשוט נישקתי אותו, ושאלתי אם הוא רוצה בירה, הוא אמר כן והתיישב איתנו. סיפרנו לו איך כל זה קרה, הוא צחק ואז הדיון התחיל מחדש…

אחרי כמה בירות וכמה שעות, רציתי לראות אם אני יכולה להכניס את הבחור הגדול הזה למיטה. אתה יודע, אני ילדה קטנה, והוא היה ענק בהשוואה אליי, זה ממש עניין עבורי. שמתי את ידי על רגלו ולחשתי: "המקום שלך או שלי?" – המקום שלי הוא אמר. העברתי את ידי למעלה בין רגליו ואמרתי "עכשיו!" יצאנו ולקחנו מונית.

התגרנו אחד בשני כל הדרך במונית "אני רוצה ללקק את כל הגוף שלך" הוא אמר, "אני רוצה למצוץ לך את הזין" עניתי תוך כדי נשיכה באוזנו.

הדלת בדיוק נסגרה מאחורינו כשהוא הוריד את המעיל שלי. הוא עמד מאחורי וכרך את זרועותיו סביבי ונישק את צווארי. וכשהתחלתי למצוץ לו את האצבע, הוא ממש קרע את הבגדים שלי. עדיין מאחורי ובזרוע אחת סביבי עירומה הוא הוביל אותי לחדר השינה שלו, ובמקביל הצליח להוריד את המכנסיים. כשהגענו לשם הוא הרחיק את זרועו, ואני הסתובבתי, כרעתי על הברכיים ולקחתי את הזין שלו לפי. הרגשתי את זה צומח לי בפה והתחלתי לדפוק את ראשי קדימה ואחורה ומוצצת אותו כמו המשרת הקטן שלו. הוא הוריד את הטי-שירט שלו, תפס את ידי והתחיל למצוץ לי את האצבעות. עכשיו הרגשתי שאני פשוט תלויה שם, על הבחור הגדול הזה ומוצצת את הזין שלו. הוא המשיך להרים את ידיי ביד אחת, לקח את ידו השנייה מאחורי הצוואר שלי, כיוון את ראשי קדימה ואחורה. זה הרגיש כל כך טוב, הרגשתי שהרצפה נרטבת מהכוס שלי והתחלתי לגנוח עם הזין שלו בפה.

הוא הרים אותי והניח אותי על ארבע על המיטה שלו והתחיל לזיין אותי בסגנון דוגי קשה. הראש שלי דפק בכרית ולקחתי יד אחת מתחתי ותפסתי את הביצים שלו. זה היה כל כך טוב! הרגשתי את הגוף שלי מתחמם ולא יכולתי לעשות כלום חוץ מלצעוק/לצרוח "אל תפסיק!!! אל תפסיק!!!"

אחרי הרבה זמן הייתי צריכה קצת מים. הוא הצביע על המטבח ויצאתי לקחת מים. בזמן שעמדתי שם, חסרת נשימה ומיוזעת, הוא יצא אליי. שאלתי מה קורה? והוא ניגש, הרים אותי על שולחן המטבח, החזיק את רגלי למעלה והתחיל לזיין אותי שוב, עד שהוא גנח "אני הולך לגמור, אני הולך לגמור!" קפצתי מהשולחן ולקחתי את הזין שלו בפי, יד אחת על התחת שלו בין רגליו ואחת על הביצים שלו, ואז הוא נכנס לפה שלי.

הבוקר התעוררתי לידו, מסתכלת עליו בזמן שהוא ישן, חושבת; ובכן, אני מניחה שחבר שלי צדק. בנות יכולות פשוט להתחיל עם בחור ולשכב. ותודה על זה. זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי מזה הרבה זמן אם נערת ליווי בחולון 

כתבות נוספות