הפלירטוט באוטובוס

ג'ורג' ידע שג'ודי דתייה מהיום שבו נפגשו. הוא בדיוק עבר לעיר לעבודתו הראשונה לאחר שעזב את הקולג'. הוא דפק כמה בנות בקולג', אבל מעולם לא הייתה לו חברה יציבה. הוא הלך ליריד חג המולד, בכנסייה של ג'ודי, ופגש אותה שם בדוכן. היא הייתה מבוגרת ממנו בשנתיים, רזה ופשוטה למראה עם שיער חום עד הכתפיים וחזה קטן ומוצק, שאותם הוא אהב. הוא ניסה להתחיל איתה, אליו היא הגיבה בחיוב ועד מהרה הם יצאו. כשהם היו לבד ביחד, היא נתנה לו לנשק אותה ולהוריד את החזייה שלה אבל היא לא נתנה לו לגעת בה 'מתחת למותניים'… "עד הנישואים", היא התעקשה. היא אפילו לא תלטף את הזין שלו על מכנסיו.

ג'נט הייתה גרושה במשך 6 שנים, היו לה שלושה ויברטורים ואספקה ​​​​גדולה של סוללות, אבל לאחרונה זה לא הפריע לה. היא עשתה את עצמה כשלי הגיע הביתה מבית הספר, היא שמעה אותו נכנס, היא מיד הפסיקה ושמה את הדילדו משם היא הלכה למטבח לשאול אותו אם הוא רוצה משהו לאכול או לשתות.

אחרי כוס קולה, הוא פנה לחדרו, היא תפסה מטען של כביסה והלכה לחדר שלה כדי לקפל אותו. כשחלפה על פני דלתו, שמעה שיחה מעניינת. הוא דיבר עם מישהו בטלפון, הוא ניסה להפחית את קולו כדי שלא ישמעו אותו.

"תראה טרי אני יודע שהיא חמה אבל חרא קשוח שהיא לא הולכת לגנגבאנג". היא משכה בכתפיה בחיוך היא המשיכה לחדר שלה כדי לקפל ולמיין. פעם אחת בחדר שלה היא חשבה שכמה מחבריו רוצים לקחת אותה לגנגבאנג וואו! זין צעיר קטן יהיה נהדר אבל הזין שלהם. היא המשיכה לחייך לעצמה עדיין זה יכול להיות כיף!

בארוחת הערב באותו ערב השיחה הייתה סתמית אם נערות ליווי בפתח תקווה, היא באמת רצתה להמשיך את השיחה ששמעה אבל לא הייתה בטוחה איך להתחיל אותה. ואז לי נתן לה את הפתיחה כשהסביר שקבוצת הבייסבול חייבת להיות כמה אמהות כמלוות למשחקי החוץ עכשיו, הם חסרים אחת. זו הייתה ההזדמנות שלה, אז היא ניצלה אותה.

"לי היית רוצה שאני אתנדב לעשות את זה"? הוא נתן בה מבט מבוהל, "אני לא בטוח שלאמהות בחלק מהמשחקים יש לינות ומכיוון שאני לא בצוות את הולכת לבד, זו בעיה עבורך מותק"? לי חשב על זה דקה ואז הוא אמר לה "לא זה יכול להיות כיף לך לצאת ולחגוג עם הצוות".

למחרת היא התקשרה, והם קיבלו אותה מיד היא קיבלה לוח זמנים ואמרו שהמשחק הראשון בעוד שבועיים. זה היה משחק לילה ביום שישי שהתחיל בשעה 19:00 אבל ללא ספק לא יחזיר אף אחד הביתה עד 1 או 2. היא הסכימה שנאמר לה שהם יבדקו את הסטטוס של לי כי אולי הוא יכול לשמש כרסיבר.

היא שמחה להיות מעורבת במשהו שיביא אותה למגע עם איזו חברה גברית, העובדה שהחבר'ה האלה היו ספורטאים צעירים הייתה בונוס.

ערב שישי הגיע, לי לא התבקש ללכת אז היא אמרה לו שארוחת הערב בתנור והלכה לבית הספר. כשהיא הגיעה, עמדו עוד שתי נשים ליד האוטובוס, היא ניגשה והציגה את עצמה. תוך 5 דקות יצא המאמן ואחריו קבוצת הבייסבול. כמה מהחבר'ה הביטו בה למעלה ולמטה, כששתי הנשים האחרות היו הרבה יותר מגיל 50 ושמנמנות. עד שהם הגיעו למשחק היא הוצגה בפני קפטן הקבוצה וכל השחקנים. הם פלרטטו איתה היא פלירטטה בחזרה זה היה כיף.

כשהם יצאו מהאוטובוס קפטן הקבוצה, ראלף תפס את ישבנה בשתי ידיה, היא דחפה את ישבנה בחזרה אליו כשהיא מסתובבת היא חייכה אליו חיוך גדול. הקבוצה נכנסה לחדר ההלבשה בזמן שהנשים הלכו למושבים. הנשים האחרות הכירו אחת את השנייה והוציאו אותה מהשיחה שלהן.

כתבות נוספות