הסרטון

למחרת ישבו מייק ומורגן בסלון ונהנו מהופעה כאשר נשמעה דפיקה בדלת. כשמייק פתח אותו הוא ראה שזה האיש המבוגר שהציץ פנימה מאתמול. כשראה אותו קרוב יותר, נראה שהוא נמצא בשלב הפוריות המאוחרת שלו. מתחיל להקריח קצת ולא היו לו השיניים הכי טובות.

" אני רוצה לזיין נערת ליווי " הוא אמר והביט במורגן שהופתע מההצהרה הפתאומית שלו. "ראיתי מה קרה אתמול ויש לי סרטון. אני רוצה לזיין את החברה שלך, אחרת אני אשחרר את הסרטון לעולם".

הוא סחט אותם ומייק לא ממש ראה דרך לצאת מזה. למעשה, במקום להתעצבן כמו מורגן, מייק התרגש. גבר אחר לצפות בו מזיין את החברה הסקסית שלו. מורגן אמרה לא בהתחלה, אבל כשהוא פנה לעזוב היא נאלצה לשנות את דעתה. מייק הרשה לו להיכנס, שם עבר מיד למורגן והחל לגעת בה.

מורגן החזקה את שיניה כשהגבר המבוגר הזה הרים את חולצתה, דחף את החזייה שלה מהדרך ומצץ את פטמותיה.

"לעזאזל כן זה נהדר," הוא אמר. "הייתי צריך מישהו לזיין מאז שאשתי לא פותחת את הרגליים.

הגבר המבוגר נאבק להוריד את בגדיו של מורגן מכיוון שהיא לא עזרה לו אז מייק ניגש ועזר לו להסיר את בגדיה. מייק הלך והשיג מצלמה להגדיר וכשהוא חזר האיש המבוגר היה עירום לגמרי.

הגבר המבוגר השכיב את מורגן על גבה על הספה ומשך את רגליה. בתנועה מהירה אחת האיש טרק את הזין שלו עמוק בתוכה וגרם לה לצעוק.

"אוי לעזאזל את צרה," הוא גנח בעודו ממשיך ונהנה מהתחושות. ואז הוא זז וזיין אותה חזק ומהר. מורגן לא יכלה שלא לגנוח כשהיא הרגישה את הזין שלו. מייק הקשיב לזין של הזר שסוטר בתחת של מורגן בזמן שזיין אותה. מייק אהב את המראה של זר אקראי שמזיין את החברה שלו על הספה. האיש דפק אותה לכמה דקות לפני שהעיף אותה מעליו.

"תרכבי עליי כמו שעשית את הבחור הזה אתמול," הוא הורה. מורגן לא הקשיבה אז הוא תפס את ירכיה וזיין אותה כלפי מעלה תוך שהוא רוטן וקורא לה זונה. לא עבר זמן רב עד שהגבר המבוגר הגביר את קצבו וגרם למורגן לגנוח חזק יותר. הוא התקרב ותוך זמן קצר החזיק את מורגן מעליו בזמן שירה בתוכה את המטען שלו. עיניה בהו מטה היכן שהגוף שלהם הצטרף והיא התבוננה איך הזין של האיש הזה מתעוות וקופץ תוך כדי שהוא ממלא אותה.

מייק כבר ירה במטען שלו קודם לכן, אבל הסצנה הקשיחה אותו שוב. הוא שמח לקבל את זה במצלמה.

הם נשארו מחוברים כשהם עצרו את נשימתם והזין של האיש התרכך ונפל ממורגן יחד עם חלק מהזרע שלו.

כתבות נוספות