המשחק

אשתי ואני שוחחנו על כמה מהדברים שעשינו כשהיינו צעירים יותר. אמרתי לה שהיא בדרך כלל איבדה שליטה כשהיא שיכורה או שותקת. היא אמרה שהיא לא עשתה שום דבר שהיא לא רוצה לשתות או להתפכח.

זה גרם לי לחשוב בחזרה על כשגרנו בדירה.

תן לי לתאר איך שירלי נראית. היא הייתה בת 29; 5′ 2 אינץ' ומאוד קטנטנה. הציצים שלה היו קטנים מאוד אבל היו יציבים ועליזים ללא תקלות. המידות שלה היו 34A-22-34.  היה לה שיער ארוך מאוד כהה, כמעט שחור. היא גילחה את רגליה ומתחת לזרועותיה, אך רק קיצצה מעט את השיח שלה. היא הייתה יפה, במיוחד כשהיא לבשה את הסגנונות של אז שהיו חצאיות מיני ושמלות קצרות. כשיצאנו כל הזכרים לא יכלו להרחיק את עיניהם ממנה. היא שידרה משיכה מינית.

היינו בתלם ששיחקנו קלפים ושתינו כל סוף שבוע עם אותו זוג, בוב וקרול שהיו קצת יותר מבוגרים מאיתנו, ומשעממים לא פחות. השתעממתי עד מוות.

אני אוהב לצלם את שירלי בעירום והיה לי די אוסף. בדרך כלל שמרתי שתיים או שלוש תמונות שלה בארנק שלי. יום אחד, ואני עדיין לא יודע למה, הראיתי כמה תמונות שלה לשניים מעמיתיי לעבודה מאט והאנק. שניהם היו בערך בגילי. מאט היה גבוה יותר והאנק היה גבוה משירלי בסנטימטר בערך. שניהם רצו לראות את התמונות שלה שוב ושוב. ביום העבודה הבא הבאתי איתי חבורה של תמונות שלה. בצהריים עברנו עליהם. מאט אמר שהיא ממש יפה. אחרי שהם הסתכלו בתמונות בפעם השלישית, האנק שאל אם אי פעם חשבתי לחלוק אותה עם גברים אחרים. עד אז זה לא עבר לי בראש. חשבתי על זה כמה דקות ולבסוף אמרתי שאני לא אתנגד, אבל שירלי לא הולכת על זה. מאט אמר חבל כי הוא בטוח ישמח לזיין אותה. האנק הסכים. השארנו את זה.

ככל שחשבתי יותר על מאט והאנק שמזינים את שירלי כך התקשה לי יותר. לילה אחד אכלה שירלי שתי מרגריטות והייתה קצת עצובה. שאלתי אם היא חשבה אי פעם לזיין בחור אחר. פניה קיבלו את המבט כשהיא במחשבה עמוקה. לבסוף היא אמרה שהיא פנטזה על זה כמה פעמים, אבל היא לעולם לא תעשה דבר כזה.

ביום שישי שלפני סוף השבוע התקשר אלי בוב ואמר שהם לא יוכלו להגיע באותו סוף שבוע. עדיין הייתי בעבודה. שאלתי את מאט והאנק אם הם אוהבים לשחק קלפים? שניהם אמרו שכן.

כשהגעתי הביתה סיפרתי לשירלי על השיחה של בוב. היא התאכזבה מכיוון שאהבה לשחק קלפים. אפשר לומר שהיא הייתה פנאטית לגבי זה. אמרתי לה שהזמנתי את מאט והאנק לשחק קלפים. היא הייתה מאוד שמחה. ידעתי שהיא מחבבת את מאט והאנק. היא פגשה את שניהם בפיקניק של החברה.

שניהם הגיעו יחד והביאו שני בקבוקי טקילה, המשקאות הקשים האהובים על שירלי.

התחלנו לשחק קלפים בישיבה בסלון. שולחן הקלפים היה שולחן קפה נמוך, מה שאומר שאנחנו לגמרי גלויים אחד לשני.

נערת ליווי בשם שירלי התחילה לשתות את המרגריטות שלה ועד מהרה הייתה מאוד שקופה. שיחקנו כמה סיבובים ושוב השתעממתי. אמרתי שנמאס לי לשחק סתם. מאט אמר שהוא שבור אז המשחק בשביל כסף היה בחוץ. אמרתי מה לגבי סטריפינג? שירלי כמעט נחנקה מהמשקה שלה ואמרה שאין סיכוי. אמרתי שאני מעז. עכשיו שירלי לא יכולה להגיד לא. שיחקנו עוד סיבוב והיה לה מבט של מחשבה עמוקה. לבסוף היא אמרה בסדר שהיא תעשה את זה. היא לבשה גרביים, חולצה, חזייה, תחתונים ומכנסיים קצרים. לנו הבנים היה פריט אחד פחות ממנה, גרביים, חולצת טי, ג'ינס ומכנסיים. צחקה, שירלי אמרה שזה רק הוגן. היא אמרה שאם גבר אחד הפסיד, אז כל הבנים הפסידו. כולנו הסכמנו לכללי היסוד. שירלי ניצחה ברוב הסיבובים עד כה.

כתבות נוספות