הליידי

היי", ענתה לינדה ועצרה. "אין לנו נערות ליווי , אבל יש לנו סינית מקסימה… בסדר, אני מבינה, אבל תתקשר מחר כשתהיה לנו בחורה שחורה מהממת בת 22… בסדר ביי".

עד עכשיו אנסטסיה הייתה עירומה. לינדה הביטה בדמותה המקסימה ובשדיה המוצקים והיפים במידה C. "אוי! בלונדינית אמיתית", היא אמרה והסתכלה על הכוס של אנה. "זה יהיה פופולרי. מה אתם חושבים חבר'ה?"

"נהדר", רטן ג'ימי, "המנומרים יאהבו אותה".

"גוף פנטסטי", לחש לונג, "אני אוהב אותה!"

לינדה ניגשה ולקחה את זרועותיה של אנסטסיה והביטה בהן מקרוב, ואז הרימה את אפה. "תפתחי את הפה מותק", היא הורתה. "אנחנו לא רוצים שלא יעבדו כאן נרקומנים! יש לך תעודת STD שלך?" המשיכה לינדה.

סופי הזהירה את אנה שהיא צריכה את זה אז היא הייתה במרפאה הפרטית המקומית מוקדם יותר השבוע. היא הרגישה מבוכה ללכת לשם, אבל הצוות היה לגמרי לא שיפוטי ומאוד אדיב כלפיה. היא אמרה לאחות מדוע היא צריכה את התעודה וגם זה לא עורר תגובה שלילית כלשהי. במקום זאת, היא קיבלה עצות טובות כיצד לדאוג לבריאותה, להימנע מהריון ומספר קו סיוע אם היא צריכה לדבר עוד.

הטלפון צלצל שוב ולינדה ענתה. "כן, היא עובדת הלילה, האם תרצה לראות אותה שוב? … כתובת רגילה? … בסדר, חצי שעה”. לינדה ניתקה.

"זה הבחור הזה ברחוב **** 22", אמרה לינדה לי לונג.

"נהדר, אני אוהבת אותו". היא פנתה לאנסטסיה. "הוא בן 76 אבל מתאמן בחדר כושר ולוקח הרבה ויאגרה. הוא תמיד נותן לי זיון טוב; נתראה אחר כך!" אמרה בהתרגשות ויצאה לדרך.

"בסדר, מותק, את יכולה להתלבש שוב, יש לך את העבודה, אבל תני לי להסביר את הכללים", המשיכה לינדה.

"אנחנו גובים מהם 200 לשעה או 150 לחצי שעה. לקוחות קבועים יכולים לקבל 'קוויקי', תמורת 100 אם הם לא רחוקים מדי. את מקבל ת60 אחוז. טיפים או תשלום עבור שירותים 'נוספים' הם כולם שלך. אין לעשות עסקאות פרטיות עם לקוחותינו! בהתחלה את תעבדי מכאן, אבל אחרי כמה שבועות את יכולה…".

הטלפון צלצל שוב. "היי, זו לינדה. בטח, יש לנו, זה 200 לשעה, שירות בסיסי ….. בסדר, יש לנו ברונטית נחמדה בת 23, 38C …. כן, היא לבנה…… כן היא תעשה את זה, אבל זה יהיה תוספת…… בסדר, איפה אתה? ….. היא תהיה שם עד השעה 8 …. בסדר ביי."

היא פנתה אל ג'ימי. "תאסוף את ברברה, וקח אותה לפונדק, חדר 308".

"בטח בוס!" הוא ענה.

לינדה המשיכה: "בלי סמים, בלי אלכוהול בזמן שאת עובדת. אם בחור מציע לך לשתות, את צריכה לבקש משהו לא אלכוהולי. תוודאי שהוא פותח אותו איפה שאת יכולה לראות את זה! קבלי את הכסף בהתחלה והניחי אותו. אם את מגיעה והבחור שיכור, על סמים או שיש יותר מאחד, עזבי מיד. אלא אם זה מישהו שאנחנו מכירים, ג'ימי ילך איתך. את פוגשת את הבחור, תסכמי כמה זמן תישארי ואז 'תתקשרי לג'ימי מיד כדי להגיד לו שהכל בסדר ובאיזה שעה תסיימי. אם הבחור רוצה עוד זמן, קבלי את הכסף והתקשרי לג'ימי עם עדכון – אם איחרת יותר מחמש דקות לעזוב, ג'ימי יבעט את הדלת, אז שימי לב לשעה!" לינדה הדגישה כי יש להשתמש בקונדומים לכל פעילויות מינית; אין חריגים גם אם הלקוח הציע כסף נוסף.

כתבות נוספות