החופשה בבאלי

היינו בחופשה בבאלי, התארחנו באתר נופש על החוף. סקרנו את הסצנה, בתקווה למצוא מישהו שמתאים להתרועע איתו, אבל לא נראה שיש הרבה היצע. מאק (בעלי) ואני בסופו של דבר נרגענו על החוף, בתקווה לשקיעה הגונה לפחות, כמה בקבוקי יין ביד.

הודי צעיר וחתיך מאוד, נער חוף, עבר במקום, הציע את הדברים הרגילים לתיירים, שנורקלינג, לראות את הדולפינים וכו'. עם כמה כוסות שכבר צרכנו הרגשתי עניין, ובכן, כמו שציינתי, הוא היה די חתיך, פרופורציות טובות, אז בסופו של דבר שוחחנו.

הוא שאל מה עשינו היום, הזכרנו את האוכל הרגיל לשתות וכמובן, את העיסויים החובה שעושים בחופשה. "אני עושה עיסוי" הוא אמר. שאלנו אותו לשמו והוא הציג את עצמו בתור ראווי והוא אמר שהוא בן 25 אבל הוא נראה יותר כמו 18 או 19. ביקשנו ממנו להיות כנה ולבסוף הוא הודה שהוא בן 22.

הוא הבטיח לנו שהוא יותר מיכול ומעסה טוב מאוד, והבטיח עיסוי מרגיע. הסתכלתי על מאק והוא פשוט אמר "כן אוקיי ראווי, למה לא?

סיכמנו על שעה ואמרנו לו איפה אנחנו מתארחים ואז הוא קם והשאיר אותנו על החוף. מאק ואני נשארנו עד שסיימנו את היין שלנו ושוחחנו על איך ראווי יכול לתת לי עיסוי מרגיע וחושני נחמד, ואז כשהוא סיים והלך, אמרתי למאק שהוא צריך לעשות לי טוב. חזרנו לחדר שלנו וסידרנו את עצמנו לערב.

החדר שלנו באתר הנופש היה פשוט אך מרווח עם מטבח פתוח ופינת אוכל עם חדר שינה בצד עם מיטת קינג סייז וחדר רחצה צמוד. זה לא היה פלאשי אבל מאוד נוח. בזמן שחיכינו שראווי יופיע התקלחתי כהכנה לעיסוי שלי ואז כשיצאתי לאזור המגורים ראיתי שראווי הופיע ושוחח עם מאק.

כשראה אותי נכנס, הוא שאל אם אני מוכנה לעיסוי שלי. "כמובן" אמרתי, "רק תן לי להחליף בגדים". ראווי התעקש על כך מכיוון שאני בסדר ככה ושאל "איפה הוא יספק את העיסוי שלו".

אמרנו שחדר השינה הוא המקום היחיד, אז כולנו נכנסנו לשם עם מאק מתיישב על הכיסא בפינת החדר. ראווי אז סימן לי ללכת ואמר לי לשכב עם הפנים על המיטה ושהוא יהיה מוכן תוך ​​דקה שהוא צריך להחליף. הוא נכנס לחדר השירותים והופיע במהירות כשהוא לבוש רק מגבת לבנה של מלון סביב מותניו. הסתכלתי על מאק והוא רק הרים את גבותיו ומשך בכתפיו.

לראווי היה גוון עור מדהים. העור שלו היה עור חום זהוב מדהים עם ברק כמו שמעולם לא ראיתי; השיער שלו היה שחור וקצוץ קצר והיו לו העיניים החומות הכי מדהימות שנדלקו כשהביט בי. הוא היה רזה בלי להיות שרירי והיה לו חבילה טבעית של 6 שדביקה לצורת ה-V הסקסית הזו לפני שנעלמה לתוך המגבת שלו. לשנייה קצרה היה לי פרץ של חרמנות ותהיתי איך הזין שלו ייראה.

ראווי אמר לי להסתובב ולשכב על הבטן והוא יתחיל. הוא משך את המגבת שלי מהגב שלי וחמם קצת שמן בידיו, וכשהמגבת שלי עדיין מכסה את ישבני…הוא התחיל.

לאחר שפשוף גב ארוך ומרגיע מאוד, הוא ביקש ממני להתהפך. הוא הסתובב ואני התגלגלתי על גבי והנחתי מחדש את המגבת כדי לכסות את הירכיים והכוס שלי אבל זה השאיר את השדיים שלי חשופים מה שלא הפריע לי בכלל.

ראווי הסתובב בחזרה אל פני ואז התיישב על המיטה ליד רגלי. הוא התחיל לעסות את כפות הרגליים והרגליים שלי, ואני חזרתי מיד למרחב הנפשי הסוריאליסטי שלי.

הוא הרים לאט את הברך השמאלית שלי, וכשפקחתי את עיניי, תפסתי אותו מסתכל על הכוס המגולח העירום שלי וכעת נראה מאוד לעין, וכשצפיתי בו מתבונן בי, הרגשתי איך הכוס שלי מתחיל להתנפח ולהתחמם. עכשיו הוא ישב הצידה, חצי מופנה אליי, מעסה לי את הירך וגונב מבטים בכל הזדמנות בזמן שהוא נע לאט אך בכוונה כלפי מעלה אל הנרתיק שלי.

כתבות נוספות