הבינוני

למרות שלא הוזכרו במפורש בסיפור, כל הדמויות בסיפור הזה מבוגרים ב-18 שנים או יותר. זוהי יצירה בדיה וכל דמיון לאדם מהחיים האמיתיים הוא צירוף מקרים טהור.

שמי ג'ייסון ואני בינוני כמעט בכל היבט שאתה יכול לדמיין. הגובה שלי ממוצע, אולי מעט מעל, יש שיער חום קצר ועיניים חומות ולמרות שאני די חזק ושרירי. אני תלמיד ממוצע וממוצע בספורט. הדבר היחיד שאני מעל הממוצע הוא קיום יחסי מין, הודות להמון תרגול. כרגע אני בן 21 ולומד באוניברסיטה.

בכל מקרה האירועים שאני הולך לספר לכם עליהם התרחשו כמה שנים קודם לכן כשעוד למדתי בתיכון. גרתי בעיר קטנה בבית ממוצע יחד עם אמא שלי ואחותי. אבא שלי נפטר לפני כמה שנים ומאז הייתי הגבר היחיד בבית, וזה היה אתגר לא קטן מדי פעם. אחותי אלכס הייתה מבוגרת ממני בשנה וחצי והלכה גם לתיכון, שם הייתה בשנה האחרונה. אמי עבדה כמורה ומכיוון שגרנו בעיר קטנה שהיה בה רק תיכון אחד, הלכנו שלושתנו כל יום לאותו תיכון.

אתה אולי חושב שהייתי הבחור בר המזל שתמיד קיבלתי ציונים טובים ולעולם לא הסתבכתי בצרות. אני חייב לומר לך, זה רחוק מהאמת. כמובן שמעולם לא הייתה לי את אמא שלי כמורה – אז אין ציונים טובים בלי שום עבודה בשבילי. בנוסף, אמא שלי תמיד ידעה מיד מתי אני בצרות בגלל שלא הבאתי את שיעורי הבית שלי או שאני התחצפתי, מה שאומר צרות כפולות – מיד. כמו כן תמיד הייתי צריך לשמוע מחברים שלי שאמא שלי נראתה יפה והיא המורה הכי לוהטת בבית הספר.

בשלב זה אני חייב לומר לך שאמא שלי באמת נראתה ממש טוב. היא הייתה די גבוהה ורזה אבל היו לה כמה עיקולים במקומות הנכונים. היה לה ישבן צמוד וכמה שדיים מדהימים. אתה יכול לדעת את כל זה על ידי פשוט להסתכל עליה כי היא תמיד לבשה חצאיות צמודות עם חולצות בגזרה נמוכה. גם שיערה החום הקצר ומשקפי הקריאה שהרכיבה רוב הזמן העניקו לה רושם חצוף. למרות שהחברים שלי עלו על העצבים כשסיפרו לי כמה אמא ​​שלי הייתה לוהטת, אני חייב להודות עכשיו שהם צדקו לחלוטין.

מאז שהגעתי לגיל ההתבגרות והתעניינתי בבנות התחלתי להסתכל על אמא שלי בצורה אחרת. לפעמים ריגלתי אחריה וניסיתי להעיף בה מבט בזמן שהיא מחליפה או מתקלחת. לפעמים התמזל מזלי ואחר כך אוננתי לתמונות האלה. אפילו חשבתי עליה כמה פעמים כשקיימתי יחסי מין עם אחת החברות שהיו לי במהלך השנים.

אבל אף פעם לא באמת הודיתי בזה בפני עצמי. תמיד אמרתי לעצמי שפשוט עברתי במקרה ליד הדלת של אמא שלי כשהיא התפשטה ושרק אספתי את התחתונים הסקסיים שלה, שהיא שכחה בשירותים, לשים אותם בכביסה. זה הלך כל כך רחוק שבזמן האוננות אמרתי לעצמי שאני חושב רק על אישה שנראית פשוט מאוד דומה לה. עכשיו כשאני חושב על זה שיקרתי לעצמי די הרבה. אבל תן לי להמשיך עם הסיפור שלי…

האירועים שרציתי לספר לכם עליהם התחילו ביום שישי ששכחתי את המחשב הנייד שלי בבית הספר. אוהו הוא שכח את המחשב הנייד שלו נשמע מרגש, אני שומע אותך אומר, אבל אתה חייב לדעת שזה היה רק ​​החוליה הראשונה של שרשרת ארוכה של צירופי מקרים. אז בואו נחזור לסיפור. שנאתי את הרעיון לבלות את כל סוף השבוע בלי המחשב הנייד שלי, כי היו לי את כל הדברים בבית הספר שם, ובואו נודה בזה שלא יהיה לי עודף באינטרנט ובעיקר חשוב לפורנו. אז חזרתי לבניין. דקה לאחר מכן עמדתי מול דלתות סגורות אבל המנקה עדיין לא נעלה אותן. עליתי במדרגות ללוקר שלי ולקחתי את המחשב הנייד שלי. כשהכנסתי אותו לתרמיל שלי נרגעתי בדיוק כשרציתי לעשות את דרכי הביתה שמעתי רעש שקט. בהתחלה חשבתי שדמיינתי את זה, אבל אז שמעתי את זה שוב. זו הייתה גניחה רכה.

הלכתי במסדרון וככל שהלכתי הלאה הרעשים התגברו. לבסוף עצרתי מול דלת שהובילה לכיתה רגילה. הוא הושאר פתוח כדי שתוכל להסתכל פנימה. העפתי מבט ולא האמנתי למה שראיתי. הייתי צריך רגע להבין מה קורה. שם על השולחן של המורה הייתה אמי שכובה על גבה, החצאית שלה משוכה למעלה והחולצה פתוחה. השדיים שלה התרוממו מעלה ומטה והיא נאנחה כשהיא נדפקה על ידי תלמיד. רגליה – שהסתיימו בנעלי עקב אדומות – היו שלובות מאחורי גבו כדי שתוכל לדחוף אותו לתוכה אפילו יותר חזק. ראיתי רק את הגב שלו, אבל הוא היה מבוגר ממני, אולי שנה מעלי. היא עצמה את עיניה וזזה בקצב כשהזין שלו נכנס ויצא מזיין אותה חזק. אתה יכול להאמין לזה? פשוט עמדתי שם וצפיתי באמא שלי מזדיינת על עם איזה בחור. זה היה כמו פורנו אישי שלי. ולעזאזל זה היה חם. כאילו הייתי בטראנס היד שלי נדדה למטה ותפסה את הזין שכבר קשה לי. לאט לאט פתחתי את המכנסיים, הוצאתי את הזין הקשה שלי והתחלתי ללטף אותו בזמן שאמי והמאהב שלה נאנקו בהנאה.

איבדתי את תחושת הזמן. זה היה רק ​​אני שהתחרפנתי והשניים האלה מזדיינים כמו ארנבות. הייתי לגמרי בעולם שלי. פתאום איבדתי שיווי משקל. תוך כדי נדנוד מסביב נגעתי בדלת שנפתחה מעט והשמיעה חריקה שקטה. הלב שלי עמד מלכת ואני עמדתי שם קפוא. נראה היה שהוא לא שמע דבר, אבל אמי פקחה את עיניה והניעה את ראשה לאט לכיווני. כשהיא ראתה אותי חשבתי שהיא תקפוץ ותצעק. אבל היא פשוט חייכה אלי ועצמה את עיניה שוב תוך שהיא מתחילה לגנוח עוד יותר חזק.

ידעתי שהגיע הזמן ללכת לנערות ליווי בתל אביב אבל פשוט עמדתי שם והמשכתי לאונן. עכשיו, כשהדלת הייתה פתוחה יותר, היה לי נוף טוב עוד יותר. מדי פעם אמא שלי הסתכלה לכיווני בדיסקרטיות תוך כדי שהוא מזיין אותו וחייכה – או שזה היה סוג של חיוך שטני? אני לא יכול להגיד. לבסוף היא נתנה לבחור סימן לעצור לרגע והתיישבה. היא שלפה ממנה את הזין הרטוב והבוהק שלו. לאחר טיפסה מהשולחן היא כרעה על ברכיה והחלה למצוץ את איברו הפועם בחמדנות. היא מיקמה את עצמה כך שתוכל להסתכל לי בעיניים כל הזמן. מעולם לא חוויתי משהו כל כך חם לפני כן. לבסוף היא גרמה לו לשים את הזין שלו בין הציצים הנפלאים שלה. זו הייתה פנטזיה שהייתה לי כל כך הרבה זמן שלא יכולתי לזכור. בכל פעם שהזין שלו עלה היה המלקחיים שלה שהמתינו בשקיקה ללקק אותו. הרגשתי שאני יכול לסבול את ההופעה החרמנית הזו לא עוד הרבה זמן. לחץ הצטבר בתוך הביצים שלי. הוצאתי מהר טישו מהתרמיל שלי ולבסוף התפוצצתי לתוכה. עיניה של אמי התרחבו כשראתה את זה. לא זכרתי את הפעם האחרונה שהוצאתי כל כך הרבה זרע. הבחור שזיין את אמא שלי הגיע גם לשיאו והמיצים שלו נשפכו על כל הפנים והציצים של אמא שלי שניסתה לתפוס כמה שיותר עם הפה שלה.

הרמתי במהירות את התרמיל שלי וכשאמא שלי ליקקה את איבר מינו נקי, ברחתי בשקט. ירדתי במהירות במסדרון וזרקתי את הטישו הספוגה במלואה לפח. ירדתי במדרגות ודרך דלת הכניסה שהייתה נעולה עד עכשיו אבל נפתחה הודות לתקני הכיבוי. בחוץ נשמתי אוויר צח. לא האמנתי מה קרה זה עתה.

כתבות נוספות