הביישנית והאורגזמה

"אל תתבייש. לא יכולתי להתאפק ולהקניט אותך." היא המשיכה לכסות את פניה. הורדתי את ידי מעליה והנחתי אותן על ירכיה הפתוחות. היא נשענה לאחור ולבסוף הביטה בי. יכולתי לראות שהיא באמת נבוכה. החלקתי את ידי גבוה יותר והחלקתי את קצות אצבעותיי מתחת לשולי המכנסיים הקצרים שלה. היא התרווחה לתוך הספה ואני המשכתי להושיט יד לתוך המכנסיים הקצרים שלה ככל שיאפשרו.

"אז אתה פשוט שם את הידיים שלך איפה שאתה רוצה?" היא שאלה.

"עד שאת אומרת לעצור." הודעתי לה. היא לא זזה. היא לא אמרה עצור.

פתחתי את כפתורי המכנסיים הקצרים שלה והחלקתי את הרוכסן למטה. זזתי לאט ולקחתי זמן להרגיש את העור שלה בכל פעם שנחשפתי עוד קצת. עד מהרה פשטתי את המכנסיים הקצרים והתחתונים שלה והחזרתי את רגליה למצב המקורי כשרגל אחת על כריות הספה והרגל השנייה מונחת על הרצפה, ומשאירה את רגליה פתוחות לרווחה. נזהרתי לא לגעת בשפתיים שלה במהלך התהליך הזה. יכולתי לראות שהדגדגן והשפתיים שלה מתנפחים ובוהקים מהרטיבות שלה. עיסיתי את רגליה ומשכתי בירכיה הפנימיות, מה שגרם לשפתיה להיפתח מעט. המשכתי להתגרות עד שהיא הייתה רטובה מספיק כדי שיהיה לה קצת אגלי סיכה בתחתית הפתח שלה. אני חיכיתי.

"אמממ" היא אמרה.

זה מה שחיכיתי לו.

"אני, אה, יכולה ללכת להתקלח קודם אם אתה רוצה." היא ייבבה. "התקלחתי מוקדם יותר, אבל אם אתה רוצה, אני יכולה."

"שלא תעזי." אמרתי רגע לפני שהצמדתי את הפה הפתוח לגמרי מעל הנרתיק שלה. הארכתי את הלשון שלי וליקקתי ממש מעל פי הטבעת שלה לתוכה הכי עמוק שיכולתי ללכת וסיימתי בליקוק קשה ונשיקה ממושכת לדגדגן שלה. היא רעדה ורגליה רעדו כשהתרוממו ממקום מנוחתם. כל כך הרבה זמן רציתי לטעום ולהריח את קריסטינה שלא יכולתי לשלוט בעצמי יותר. עשיתי מעגל של ליקוק ומציצת אחת מהשפתיים הנפוחות שלה לתוך הפה שלי עד לדגדגן שלה שוב ומוצץ בחמדנות מהצד השני. יכולתי לשמוע את נשימותיה הכבדות וידעתי שהיא תגמור בקרוב. המשכתי לנסות לשתות את הריח והטעם שלה. הגוף שלה המשיך לייצר סיכה ואני המשכתי לזלול אותו עם הקפות אינטנסיביות ארוכות של הלשון שלי. כשהיא לא יכלה להרחיק את האורגזמה יותר היא נאנקה ונתנה לה להתפרץ דרכה. יכולתי לטעום את השפריצים הזעירים שהגיעו ממנה כשגופה נמתח ורעד. השארתי את הפה שלי פתוח כדי לכסות את הדגדגן שלה וכמה שיותר מהשפתיים שלה בזמן שהיא באה. שמרתי על לחץ עדין עם הלשון שלי ובלעתי עוד מהשפריצים הקטנים שהגיעו ממנה.

כשהיא סוף סוף נרגעה, הורדתי את הפה שלי ממנה ומנקודת תצפית מאוד מוכרת, ראיתי אותה משחזרת את האנרגיה שלה. שתי רגליה מונחות על הרצפה ואני בין הברכיים שלה. שפשפתי את הירכיים והמותניים שלה ועשיתי לה עיסוי לשרירים בזמן שהיא נרגעת.

"אתה חייב ללכת, אדוני." היא אמרה בשובבות ודחפה את החלק התחתון של רגל אחת אל החזה שלי. היא שילבה את רגליה והמשיכה להתהפך כך שבטנה נחה על הספה וברכיה על הרצפה. "אני נהיית ישנונית אחרי שגמרתי כל כך קשה."

התחת שלה הוצג לי בצורה מושלמת בתפקיד הזה. הרגלים ישנים. היא הייתה מרוצה ממין אוראלי והיא ידעה שתנוחת דוגי היא המועדפת עליי לקוויקי קשיח, מהיר, מוריד מתחים. פתחתי במהירות את החגורה ופתחתי את כפתורי הג'ינס שלי. הזין שלי היה כל כך קשה שכמעט כאב לו מהציפייה למה שעומד לקרות.

כתבות נוספות