דייט במשרד

היא נכנסה למשרד שלי באותו ערב שישי בשעה 6:40. "מה אתה עושה כאן כל כך מאוחר" היא שאלה בקול מרגיע ואיטי. "אני צריך לשדרג כל מחשב אחרי שנסגור והם עדיין לא התאזנו, זה מתחיל לעצבן אותי" אמרתי בכעס. "יש לי דייט בעוד חצי שעה והיתה לי הזדמנות שיתמזל מזלי הלילה, והאנשים האלה שם בחוץ מפשלים הכל". היא חזרה אל הדלת וסגרה אותה, ואז סגרה את הווילון והלכה לעבר השולחן שלי. זה היה אז שהבחנתי בחצאית האפורה ובגרבי המשי השחורים. היא ניגשה אל השולחן שלי, החליקה עליו ופשטה מעט את רגליה תוך כדי הליכה במעלה החצאית. היא לבשה ביריות שנראו כל כך סקסיות, ואז שמתי לב שהיא לא לובשת תחתונים. שפתי הכוס שלה נצצו מעט מה שרומז שהיא התחילה להתרגש מאוד ולהירטב. בדיוק אז צלצל הטלפון, "לעזאזל" חשבתי, "רציתי לראות לאן זה יגיע". "הטלרים מאוזנים ואתם יכולים להתחיל את השדרוגים שלכם" אמר הקול המפריע. היא החליקה בחן מהשולחן "יש לי עבודה לסיים אז אל תגדיר את האזעקות בזמן שאני עדיין פה". "אוקיי" מלמלתי. "למספרים טיפשים לוקח כל כך הרבה זמן להתאזן". "אה" היא אמרה בקול מגרה סקסי, "הם היו מאוזנים מיד, אמרתי להם לחכות עד 6:45 כדי להתקשר ולהודיע ​​לך". היא יצאה בזחיחות מהדלת וסגרה אותה מאחוריה.

"מה לעזאזל היא עושה, חשבתי כשקמתי. הזין שלי היה קשה מהמראה שהיא נתנה לי, אז הייתי צריך לעצור ולהתאים אותו כדי שאוכל ללכת. כשהתחלתי לטעון את התוכנה במחשב הראשון, הסתכלתי וראיתי אותה בחדר הכספת סופרת את המזומנים. היא התכופפה לאט וחשפה את הביריות שלה ואת החלק התחתון של התחת הקשיח והנחמד הזה. הידיעה שאין לה תחתונים גרמה לזין שלי להתחיל לגדול שוב." למה חיכיתם עם המספרים", שאלתי בקול עצבני. "כי חשבתי שזה יהיה מצחיק, וכך היה. היית צריך לראות את הפנים שלך, מתקשה לצאת מהמכנסיים שלך כשהפנים שלך קיבלו צבע אדום כהה. זה היה אפילו יותר טוב ממה שחשבתי". "מה את זוממת, מה התוכנית שלך" שאלתי. "רק משגעת את המוח שלך, ורק המוח שלך" והיא התכופפה עוד קצת וחשפה עוד יותר מהתחת ורק קצת מהכוס הרטוב. "אני שמח שאת נהנית" אמרתי בסרקזם כשעברתי למחשב הבא ומסרב אפילו להסתכל לכיוונה. כשעברתי למחשב הבא, הדיסק נפל על הרצפה, כשהתכופפתי על הברכיים והרמתי אותו, שמעתי את חדר הכספת נסגר והיא הולכת לעברי. הרמתי את מבטי בדיוק כשהיא הברישה את גרבי המשי האלה אל זרועי. "יש בעיות" היא אמרה בצחוק והמשיכה ללכת ליד. "אני עולה עכשיו למעלה, אז אל תנעל כל עוד אני כאן". טוב חשבתי, היא תפסיק להטריד אותי.

כשעברתי למחשב הבא, שמעתי את הדלת למעלה נפתחת והרמתי את מבטי לראות אותה במרפסת. יכולתי לראות ממש את החצאית שלה אל הכוס היפה הזה שהיה במרחק סנטימטרים בלבד מהפנים שלי על השולחן לפני זמן קצר. "כלבה מזוינת פשוט מענה אותי. אני הולך להרים את החצאית הזו ולכופף אותה מעל משהו אם היא לא תפסיק עם זה ממש בקרוב", חשבתי. היא העבירה שולחן ליד המרפסת והתחילה לסדר עליו כמה ניירות. זה איכשהו גרם לה להיות כפופה מעט, עם רגליה פשוקות מעט. שפתי הכוס היו פרושות, ויכולתי לראות את החור הזה שהזין שלי עומד להיות בו בקרוב, קיוויתי. יכולתי לראות את הדגדגן שלה, את שפתי הכוס שלה, את הכוס שלה, ואפילו התחת שלה נראה יפה מהזווית הזו. "אני תוהה אם היא אוהבת מין אנאלי" חשבתי. מעולם לא הצלחתי למצוא אף אישה שתיתן לי לנסות את זה. היא מבחינה בי בוהה במעלה החצאית שלה, "מה לעזאזל הבעיה שלך. תסיים את השדרוג הארור שלך ותעזוב אותי בשקט". "מה!" אמרתי שוב כועס מאוד. "מה הבעיה המזוינת שלי". למה שלא תפסיקי להכניס לי את הכוס המזדיין הזה בפרצוף שלך, זונה מזוינת מתגרה!". כנראה נמאס לי. בפעם השנייה קיבלתי זקפה קשה וכעסתי מאוד באותו הזמן. "פאק אתה חתיכת אידיוט" יכולתי לשמוע כשהיא התרחקה מהמרפסת.

כתבות נוספות