אמא שלי בבית הספר

כשהגעתי הביתה הלכתי ישירות לחדר שלי. בדרכי שמעתי את אחותי צועקת לטלפון שלה. היו לה צרות עם החבר שלה כמו שהיו לה 24/7. בחדר שלי נשכבתי על מיטתי ובמוחי היה הנוף שראיתי בבית הספר שלי היום. לא יכולתי להפסיק לחשוב על כך שאמא שלי מקיימת יחסי מין עם הבחור הזה. מי זה היה? לא זכרתי שראיתי אותו קודם. אולי זה היה בגלל שראיתי רק את הגב שלו. כמו כן היה די דמיון אלי. הוא היה בחור ממוצע כמוני עם מבנה כמעט זהה. שיערו היה חום וקצר בדיוק כמו שלי, אולי קצת יותר כהה. או שפשוט המצאתי את זה כי רציתי להיות במקומו?

שעות חלפו כששכבתי על מיטתי וחשבתי על אירועי היום. השמש כבר שקעה כששמעתי את דלת הכניסה נטרקת. זו הייתה חייבת להיות אמא שלי. פתאום נהייתי קצת עצבני. איכשהו הצלחתי להימנע מלחשוב על העתיד. מה היה קורה עכשיו? האם היא תדבר על זה? האם עלי להעלות את הנושא? האם פשוט נתנהג כאילו כלום לא קרה? ואיך ימשיכו או מערכת היחסים? תמיד הייתי קרובה לאמא שלי, האם זה נגמר עכשיו? ידעתי שהיא מקיימת יחסי מין עם תלמידים והיא ידעה שאני לפחות באיזשהו אופן חושק בה.

הייתי די מודאג כפי שאתה יכול לראות. אבל כרגע הפחד שלי לא היה רלוונטי. יכולתי לשמוע שהיא הולכת ישירות לחדר שלה. נרגעתי.

כנראה נרדמתי. כשהתעוררתי כעבור שעה אמא ​​שלי ישבה בפינת המיטה שלי. הייתי קצת מבולבל בהתחלה אבל אז הכל חזר לי בראש. היא פשוט ישבה שם ובהתה בי בעיניה הירוקות הכהות. היא שינתה מתלבושת עסקית כמו מורה לתלבושת נינוחה יותר אך סקסית: חולצת טריקו כחולה ורזה בגזרה נמוכה שהראתה הרבה מחשופים ונמתחה סביב הציצים הנפלאים שלה עם מכנסי יוגה אפורים צמודים מאוד. היא הייתה יחפה כך שניתן היה לראות את ציפורני הרגליים הצבועות שלה שהתאימו לציפורניה הירוקות. התיישבתי ואני חושב שראיתי אותה מגחכת מעט כשהיא התחילה לדבר: "ג'ייסון אנחנו חייבים לדבר." הו, טוב זה הולך להיות קשה, חשבתי. "מאז שאביך נפטר הרגשתי די בודד. לא שהייתי ממש בודדה, תמיד היו לי אותך ואת אחותך, אבל בצורה אחרת. התגעגעתי לאבא שלך. לא רק האדם שלו, אלא גם הרגלים מסוימים שהיו לנו, אתה יודע? היו לנו חיי מין פעילים מאוד וכשהוא מת פתאום לא הייתי רגילה להיות כל כך הרבה זמן בלי סקס. הייתי צריך לשכב. השתוקקתי לזה, אתה יודע? וכך אחרי שנה לא יכולתי לשמור את זה ביחד והתחלתי לנהל רומנים עם תלמידים. וידאתי, כל אחד מהם נמשך רק לפרק זמן קצר ושלא אתפס. למרות שזה היה צריך להיות פתרון זמני בהתחלה התחלתי ליהנות ממנו יותר ממה שהייתי צריך. קיימתי יחסי מין עם כל כך הרבה בחורים שונים שאיבדתי את תחושת הספירה. דפקתי אותם כמעט בכל מקום ותנוחה שאתה יכול לדמיין. לחלק היה איבר מין גדול יותר, לחלק קטן יותר, לחלק היה טוב יותר, לחלק לא כל כך טוב, לחלק…"

"אמא," הייתה לי הרגשה שאני חייב להפריע לה "את לא צריכה לספר לי הכל." למרות שעכשיו אני מצטער שאני לא יכול לספר לך פרטים נוספים.

"בבקשה, ג'ייסון אתה חייב להקשיב לי. זה מאוד חשוב", אמרה. "איפה הייתי?"

"סיפרת לי על מתי שזדיינת עם כל בחור בבית הספר", רציתי לומר אבל במקום זאת אמרתי "הפרשיות, סיפרת לי על עניינים".

היה לי אוהל במכנסיים מאז שדמיינתי אותה מזדיינת עם כל החבר'ה האלה בבית הספר ומאז זה רק החמיר. בינתיים היא התקרבה ממש כך שעכשיו היינו פנים אל פנים. היא התרוממה על ברכיה והתקרבה עוד יותר, כך שכשישבתי על המיטה עם הגב על הקרש רגלי היו בין רגליה. היא הסתכלה לי עמוק בעיניים והיתה תחושה מאוד סקסית באוויר. אני יכול להגיד לך שלמרות שאוננתי לתמונות שלה, מעולם לא חשקתי כל כך באמא שלי. ואז בלי התראה היא התיישבה על המפשעה שלי, משפשפת לאט את הדגדגן והישבן המוצק שלה. היא הניחה את ידיה מאחורי ראשי ודחפה אותו לתוך המחשוף שלה. בזמן שהפנים שלי קבורות בציציה החלה אמי לגנוח בקול רם. לשרה היה ריח כל כך טוב, שכמעט התעלפתי. תפסתי את ישבנה האיתן ודחפתי אותו מטה על המפשעה שלי כשהיא המשיכה להזיז את ירכיה קדימה ואחורה. עם הידיים שלי על ישבנה יכולתי להרגיש שהיא לובשת רק חוטיני מתחת. האצבעות שלה נעו בשערי כשהיא המשיכה ללחוץ את ראשי לתוך המחשוף שלה. נישקתי את הציצים שלה. ואז הרמתי את הידיים למעלה והתחלתי לעסות גם אותן. אמא שלי שחררה את הראש שלי. היא תפסה את החלק התחתון של חולצתה ומשכה אותה מעל פניה. המראה היה עוצר נשימה. שם מול העיניים שלי שכבו הציצים הכי יפים שראיתי מעודי, משובצים בחזייה שחורה. אפשר היה לראות את הפטמות הקשות שלה דוחפות את החומר עד עכשיו. אמא שלי ראתה אותי בוהה. "אתה אוהב את זה?" היא שאלה. פשוט הנהנתי בראשי בלי יכולת לדבר. "אז תמשיך ותביא אותם. תפוס אותם. קרע אותם. הם שלך. אני שלך. רק קח אותי", היא התעקשה. דחפתי אותם בשקיקה מהכלוב שלהם ועשיתי בדיוק את זה. הם היו מעוצבים כל כך יפה ועגולים. כשלשתי אותם הרגשתי כמה הם רכים אך יחד עם זאת מוצקים. בינתיים היא הזיזה את ידיה מאחורי הגב ופתחה את החזייה כדי להרפות ממנה לגמרי. עכשיו לא היה מעצור. נישקתי אותם, ליקקתי עם הלשון שלי סביב הפטמות שלה ומצצתי אותם לתוך הפה שלי. נשכתי בעדינות את הפטמה שלה מה שגרם לה לגנוח בקול רם וללחוץ את המפשעה שלה על הזין הקשה שלי אפילו יותר. "ככה אמא ​​אוהבת את זה", היא נאנחה.

ככל שהמשכתי לשחק עם נערות ליווי  הציצים שלה וללטף את ישבנה, ברור שאמא שלי נהייתה יותר ויותר צרחנית. היא המשיכה להבריש את המפשעה שלה על הזין הזקוף שלי, שנלחץ על בד המכנסיים שלי ולבסוף היא לא יכלה לחכות יותר. "אני רוצה לראות את הזין שלך", היא לחשה לאוזני. היא ירדה מהברכיים שלי והתיישבה לידי. היא התכופפה מעל המפשעה שלי. בכמה תנועות מהירות היא פתחה את כפתוריי ופתחה את המכנסיים שלי. אפשר היה לראות שיש לה הרבה תרגול בזה. היא הניחה את ידה בין חגורת תחתוני הבוקסר שלי לבטן שלי ואז היא הזיזה אותה לאט קדימה עד שהגיעה לאיבר המין שלי. צמרמורת עברה בגופי כשאצבעותיה הקרות והדקות עטפו את הזין החם שלי. אמא שלי דחפה למטה את הבוקסר והמכנסיים שלי ביד אחת, בזמן שהיא הובילה את הזין שלי אל אור היום ביד השנייה. עיניה היו דבוקות אליו. אחרי רגע של שקט טהור היא התחילה ללטף אותו. ידה עלתה וירדה כמה פעמים והיא אמרה: "וואו. הוא גדל למדי, מאז שראיתי אותו בפעם האחרונה. זה נראה כל כך טוב. תמיד רציתי לדעת איך זה טעים". עם זה נאמר, היא השפילה את פניה אליו. היא נישקה אותו בעדינות ואז לקחה אותו לתוך פיה. אני חושב שאין צורך לספר לך כמה מדהים זה היה. הראש של אמא שלי התנדנד למעלה ולמטה שוב ושוב. מדי פעם היא עצרה ללקק עם המלקחיים שלה סביב קצה הזין שלי. התחושה החמה והלשון המהירה שלה הרגישו כמו גן עדן. בינתיים היד שלי נדדה עד המפשעה שלה והתחלתי לעסות את הכוס שלה באצבעותיי. לאחר זמן מה דחפתי את ידי למכנסיים של אמא שלי והתחלתי לזיין את החור הרטוב שלה באצבע אחת ואז עליתי לשתיים ושלוש. הגניחות שלה גברו יותר ויותר. בכל פעם שהייתי קרוב לגמור אמא הערמומית שלי הייתה עוצרת לכמה שניות כדי שארגע. חשבתי שזה לא יכול להשתפר, אבל אחי טעיתי.

כתבות נוספות